Kalem ve Silgi Çeşitleri


KALEM-SİLGİ

KALEM-SİLGİ

Özel bir kalem değildir. Bildiğiniz beyaz tahta kalemleridir.Kalemlerde istediğiniz renkleri sipariş..

Ebat ve Fiyatlar için Tıklayınız

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Sihirli Kağıt firması, üretimini gerçekleştirmiş olduğu birbirinden farklı özel tasarım Sihirli Kağıt ürünleri ile tanınan bir firmadır. Ürünleri günümüzde pek çok evde okulda ve iş yerlerinde yer alan bu firma, Sihirli Kağıt ürünleri ile insanların günlük yaşamını, görev ve sorumluluklarını daha kolay ve eğlenceli bir hale getirmeyi amaçlamaktadır.

 Sihirli Kağıt ürünleri bir hayli zengin bir envantere sahip olurken, her bir ürün Ev Ürünleri, Okul / Öğretmen Ürünleri, Öğrenci Ürünleri, Ofis / Şirket Ürünleri, Kampanyalı Ürünler, Outlet Ürünler, Setler ve Kalem-silgi kategorilerinde sınıflandırılmaktadır.

 Firma tarafından pek çok statüdeki insana sunulan bu ürünler, My Week Haftalık Plan Çizelgesi, Diyet ve Beslenme programı, KPSS, YDS ve bunun gibi önemli sınavlar için Çalışma Programı, Haftalık Ders Programı, Aylık plan Çizelgesi, Yazı Tahtası, Boyama Çalışması, Rakam Çalışması, Harfli Kılavuz, Atatürk silüeti, İstanbul Silüeti, Türk Bayrağı, harita çeşitleri, 4’lü Harita Seti, Beyaz Sade, Şeffaf Sade, Porteli Yazı Tahtası gibi ürünlerdir. Bunun gibi daha pek çok ürün sunan firma, aynı zamanda şirket sahiplerine özel tasarımlar da gerçekleştirebilmektedir. Müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda ürünlerde bazı değişiklikler yaparak firma sahiplerine özel bir hale getirilen bu özel tasarım ürünler, aynı zamanda standarttan farklı olarak talep edilen boyutlarda da üretilebilmektedir.

Kalem-Silgi kategorisini incelemek gerekirse, bu kategoride onlarca farklı Sihirli Kağıt ürünlerinin kullanımını ve üzerine yazı yazılıp silinmesini sağlayan birbirinden farklı kalemler ve silgi gibi ürünler yer almaktadır.

 Sihirli Kağıt Kalemleri

 Sihirli Kağıt ürünleri üzerinde kullanılan kalemlerin herhangi bir keçeli kalem ya da kalın kalem olmaması gerekir. Bunun gibi kalemler ürün üzerinde çeşitli tahribatlara neden olurken, aynı zamanda yazıların silinmesi güçleşebilmekte ve çeşitli yazım izleri kalabilmektedir.

 Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına ürün sahiplerinin Sihirli Kağıt ürünlerinde beyaz tahta kalemi gibi kalemler tercih etmesi önerilmektedir. Firma tarafından da alıcılarına sunulan bu tür kalemler, siyah, lacivert, kırmızı, yeşil, mavi, mor gibi pek çok farklı renk seçenekleri ile dikkat çekmektedir.

Sihirli Kağıt kalemleri genellikle çift taraflı olduğundan iki renk olarak kullanılabilmektedir. Tercihe göre tekli olarak satın alınabilmesi mümkün olan bu kalemler çoklu olarak da temin edilebilmektedir. Üstelik çocukların kullanımı için hazırlanan su bazlı özelliğe sahip 12’li kalem seti de yine firma tarafından alıcılarına sunulan ürünler arasında yer almaktadır.

 Su bazlı kalemlerin içeriğinde herhangi bir kimyasal bileşen ya da alkol bulunmadığından silme işlemi biraz güç olabilmektedir. Bunun için kuru kağıt havlu ya da mendil üzerine birkaç damla su damlatılarak hafifçe nemlendirilmeli, su bazlı kalem ile yazılan kağıt tahta ürünleri bu şekilde silinmelidir. Bu sayede herhangi bir iz kalmadan ve ürüne zarar veremeden temizleyebilmek mümkündür.

 Sihirli Kağıt Silgisi

 Sihirli Kağıt ürünlerinin temizliği oldukça önemli bir konudur. Bu gibi ürünlerin satışı esnasında firma sahipleri kesinlikle ıslak ya da nemli bezler ile silinmemesi konusunda uyarıda bulunurken, bu gibi temizleme yöntemleri ürünlere zarar verebilmekte ve çizelgelerdeki yazıların ya da çizgilerin zarar görmesine neden olabilmektedir.

 Sihirli Kağıt ürünlerinin kullanımında yazılan yazıların silinmesi ve temizlenmesi için mutlaka kuru silgi kullanılmalıdır. Beyaz yazı tahtaları için de kullanılan bu silgiler, firma tarafından da satışa sunulmakta ya da pek çok ürünün yanında hediye olarak gönderilmektedir. Sihirli Kağıt silgilerinin en önemli özelliği kuru ve yumuşak sünger türünde bir yapıya sahip olmasıdır. Bu özelliği sayesinde Sihirli Kağıt ürünleri herhangi bir hasar görmeden uzun ömürlü olarak kullanılabilmektedir.